Calendar/fa

From Online Manual

Jump to: navigation, search

اگر ویژگی calendar (en) توسط مدیر فعال باشد، می توان از طریق Main menu (en) انجمن از آن استفاده کرد. تقویم می تواند برای ثبت مناسبت ها، تاریخ تولدها و تعطیلات استفاده شود. تاریخ تولدی که کاربران در شناسنامه خود وارد می کنند در تقویم نشان داده می شود. ممکن است بعضی از کاربران یا همه‌ی آنها دسترسی لازم برای ثبت یک مناسبت در تقویم را داشته باشند. مدیر می تواند تقویم را از طریق تنظیمات تقویم در بخش مرکز مدیریت پیکرندی نماید.

در سمت چپ تقویم جاری یک تقویم کوچک شامل مختصری از ماه جاری، قبلی و بعدی را هم می توانید مشاهده نمایید.

ثبت یک مناسبت در تقویم

اگر ویژگی تقویم فعال باشد و کاربران دسترسی لازم را داشته باشند، کاربران می توانند مناسبتی را به تقویم اضافه نمایند. اینکار را با کلیک بر روی "افزودن مناسبت" در پایین نمای تقویم اصلی انجام می شود.

زمانی که گزینه تقویم را از فهرست اصلی انتخاب کنید، "افزودن مناسبت" یک گزینه از فهرست پایین افتادنی است. شما می توانید با کلیک بر روی هر روز در تقویم، به آن روز یک مناسبت اضافه کنید، اگر توسط مدیر این امکان فعال شده باشد.

ممکن است برخی کاربران که دسترسی لازم را دارند یک گزینه با عنوان "پیوند به تقویم" را در پایین هر موضوع مشاهده نمایند. این گزینه به کاربر این امکان را می دهد تا یک مناسبت جدید در تقویم ایجاد کند و موضوعی که در حال مشاهده آن است را به آن پیوند دهد.