Difference between revisions of "Translations:Bulletin board code/1/pl" From Online Manual

Jump to: navigation, search
(Created page with "Kody Bulletin Board lub w skrócie BBC to sposób formatowania tekstu w SMF, a także w wielu innych miejscach w Internecie. W celu objaśnienia przycisków wyświetlanych na str...")
 
Line 1: Line 1:
Kody Bulletin Board lub w skrócie BBC to sposób formatowania tekstu w SMF, a także w wielu innych miejscach w Internecie. W celu objaśnienia przycisków wyświetlanych na stronie tworzenia wiadomości, patrz [[Basic Bulletin Board Codes]]. Ten artykuł wyjaśnia najważniejsze pojęcia związane z używaniem kodów BBC.
+
Kody Bulletin Board lub w skrócie BBC to sposób formatowania tekstu w SMF, a także w wielu innych miejscach w Internecie. W celu objaśnienia przycisków wyświetlanych na stronie tworzenia wiadomości, patrz [[Basic Bulletin Board Codes | Kody Basic Bulletin Board]]. Ten artykuł wyjaśnia najważniejsze pojęcia związane z używaniem kodów BBC.

Revision as of 05:36, 3 August 2011

Kody Bulletin Board lub w skrócie BBC to sposób formatowania tekstu w SMF, a także w wielu innych miejscach w Internecie. W celu objaśnienia przycisków wyświetlanych na stronie tworzenia wiadomości, patrz Kody Basic Bulletin Board. Ten artykuł wyjaśnia najważniejsze pojęcia związane z używaniem kodów BBC.