Translations:Registering/13/tr: Difference between revisions From Online Manual

Jump to: navigation, search
(Created page with "*'''Giriş''' - Eğer kayıt anında ise, yeni üye kayıt formunu doldurduktan sonra otomatik olarak giriş yapar. *'''Aktivasyon''' - Eğer eposta aktivasyonu hakkında bir mes...")

No edit summary

Line 1: Line 1:
*'''Giriş''' - Eğer kayıt anında ise, yeni üye kayıt formunu doldurduktan sonra otomatik olarak giriş yapar.
*'''Giriş''' - Eğer kayıt anında ise, yeni üye kayıt formunu doldurduktan sonra otomatik olarak giriş yapar.
*'''Aktivasyon''' - Eğer eposta aktivasyonu hakkında bir mesaj gösterilirse, yeni hesap giriş yapmadan önce aktifleştirilmelidir. İşlemlerin nasıl yapılacağına dair anlatım içeren bir eposta yeni üye'nin eposta adresine gönderilir.
*'''Aktivasyon''' - Eğer eposta aktivasyonu hakkında bir mesaj gösterilirse, yeni hesap giriş yapmadan önce aktifleştirilmelidir. İşlemlerin nasıl yapılacağına dair anlatım içeren bir eposta yeni üyenin eposta adresine gönderilir.
*'''Onaylı''' - Eğer onaylanma hakkında bir mesaj gösterilirse, yeni hesap giriş yapmadan önce bir yönetici tarafından onaylanmalıdır. Bunu bildiren bir eposta yeni üyenin eposta adresine gönderilir. Diğer bir eposta ise başvurusunun kabul edilip, edilmediğine dair olarak gönderilir.
*'''Onaylı''' - Eğer onaylanma hakkında bir mesaj gösterilirse, yeni hesap giriş yapmadan önce bir yönetici tarafından onaylanmalıdır. Bunu bildiren bir eposta yeni üyenin eposta adresine gönderilir. Diğer bir eposta ise başvurusunun kabul edilip, edilmediğine dair olarak gönderilir.

Latest revision as of 07:08, 5 May 2014

• Giriş - Eğer kayıt anında ise, yeni üye kayıt formunu doldurduktan sonra otomatik olarak giriş yapar.
  • Aktivasyon - Eğer eposta aktivasyonu hakkında bir mesaj gösterilirse, yeni hesap giriş yapmadan önce aktifleştirilmelidir. İşlemlerin nasıl yapılacağına dair anlatım içeren bir eposta yeni üyenin eposta adresine gönderilir.
  • Onaylı - Eğer onaylanma hakkında bir mesaj gösterilirse, yeni hesap giriş yapmadan önce bir yönetici tarafından onaylanmalıdır. Bunu bildiren bir eposta yeni üyenin eposta adresine gönderilir. Diğer bir eposta ise başvurusunun kabul edilip, edilmediğine dair olarak gönderilir.

Advertisement: