Main Page/sr: Difference between revisions From Online Manual

Jump to: navigation, search
Line 14: Line 14:
<table width="95%">
<table width="95%">
<tr><td width=50%>[[Kako instalirati SMF|Kako instalirati SMF?]]</td><td width=50%>[[Kako instalirati temu|Kako instalirati temu?]]</td></tr>
<tr><td width=50%>[[Kako instalirati SMF|Kako instalirati SMF?]]</td><td width=50%>[[Kako instalirati temu|Kako instalirati temu?]]</td></tr>
<tr><td width=50%>[[Copyright uklanjanje|Copyright uklanjanje?]]</td><td width=50%>[[Kako da doniram SMF|Kako da doniram SMF?]]</td></tr>
<tr><td width=50%>[[Copyright uklanjanje|Copyright uklanjanje?]]</td><td width=50%>[[Ručno instaliranje modova|Ručno instaliranje modova]]</td></tr>
<tr><td width=50%>[[Obrisan administratorski nalog|Obrisan administratorski nalog]]</td><td width=50%>[[Dodavanje linka u meni]]</td>
<tr><td width=50%>[[Obrisan administratorski nalog|Obrisan administratorski nalog]]</td><td width=50%>[[Dodavanje linka u meni]]</td>
<tr><td width=50%>[[Mislim da mi je forum hakovan|Mislim da mi je forum hakovan]]</td>
<tr><td width=50%>[[Mislim da mi je forum hakovan|Mislim da mi je forum hakovan]]</td><td width=50%>[[Zaštita SMF-a|Zaštita SMF-a]]</td>
</table>
</table>



Revision as of 17:14, 23 January 2011

(Nedovršena strana)

Dobrodošli na SMF Dokumentaciju

SMF želi da pruži najbolju moguću podršku svojim korisnicima, pa smo stoga razvili 3 koraka kako bismo kvalitetno odgovorili na vaša pitanja.

Korak 1: Pretraga
Korak 2: Često postavljena pitanja (ČPP)
Korak 3: Dokumenti

Ukoliko ovde ne nađete potrebnu pomoć, pogledajte i Srpski/Hrvatski/Bosanski Forum za podršku


Često postavljena pitanja (ČPP)

Kako instalirati SMF?Kako instalirati temu?
Copyright uklanjanje?Ručno instaliranje modova
Obrisan administratorski nalogDodavanje linka u meni
Mislim da mi je forum hakovanZaštita SMF-a



Dokumenti

Upoznajte SMF. Naučite šta je smf, i kako funkcioniše.

SMF instalacija

Zahtevi za serverKonvertovanjeNadogradnja (upgrade)
WebinstallAžuriranje (update)


Advertisement: